Головна Історія Делегація учасників зустрічі з питань розвитку місцевого самоврядування вшанувала на Личакові пам’ять...

Делегація учасників зустрічі з питань розвитку місцевого самоврядування вшанувала на Личакові пам’ять захисників України

Сьогодні, 13 вересня, у Львові відбудеться зустріч з представниками територіальних громад Львівської області, організована Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Учасниками зустрічі стануть народні депутати, представники профільних міністерств, закордонні гості, які обговорять проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування у воєнних та повоєнних реаліях, проблемні питання реалізації реформи адміністративно – територіального устрою, корегування адміністративно-територіального устрою, розвиток співробітництва з суміжними територіальними громадами, транскордонне співробітництво з територіальними громадами.

Перед початком заходу його учасники відвідали Личаківський цвинтар, де вшанували пам’ять захисників України, які віддали свої життя за незалежність України.