Головна Історія На Личаківському цвинтарі молитвою вшанували Героїв-захисників у День захисника України

На Личаківському цвинтарі молитвою вшанували Героїв-захисників у День захисника України

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та 76-ї річниці створення УПА, керівники області, громадськість, військові, близькі та рідні молитвою вшанували Героїв, які спочивають на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря.

Під супровід військового оркестру присутні поклали квіти до Меморіалу невідомому вояку УПА, далі – до могил борців за незалежність України, котрі поховані на полі почесних поховань №67, та загиблих під час проведення ООС (АТО) на сході України на полі почесних поховань №76.

Опісля священнослужителі відправили чин панахиди за Героями, які пожертвували своїм життя заради України.

«Шановна скорботна громадо! Від імені Львівської обласної ради вітаю вас із Днем Пресвятої Покрови. Понад усе прошу заступництва у Матері Божої Марії для родин тих, хто втратив своїх рідних і близьких. Просимо Пресвяту Богородицю заступництва для тих, хто із зброєю в руках несе службу на сході країни, особливо на передовій», – сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Зауважимо, що сьогодні, 14 жовтня, Львівська область разом із всією Україною урочисто відзначає День захисника України, свято Покрови, День українського козацтва та 76-річчя створення УПА. З цієї нагоди у  храмах області відбуваються Божественні Літургії за Україну та її захисників.