Головна Історія «Крути: боротьба триває…» – для молоді Львівщини проведуть онлайн-зустріч

«Крути: боротьба триває…» – для молоді Львівщини проведуть онлайн-зустріч

29 січня 2021 року  в Україні відзначатимуть 103-тю річницю бою під Крутами – одного із знакових протистоянь українців проти більшовицького режиму в історії державотворення нашої країни.

У цей день департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації запрошує долучитись усіх охочих до цікавої та змістовної розмови. Історик, учасник російсько-української війни та громадська діячка розкажуть про історичний аспект легендарного бою під Крутами, сучасні виклики та перспективи, які постають перед нашою державою. А також про те, наскільки важливо гартувати патріотизм молодого покоління на історичних здобутках наших Героїв.

Спікерами онлайн-лекції «Крути: боротьба триває…» будуть:

  • Іван Хома – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олег Височанський – директор Комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок воїна», старший лейтенант запасу, учасник російсько-української війни у 2014-15 роках;
  • Уляна Греділь – заступниця голови ГО «Апостольська Чота», учасник благодійного фонду «Із янголом на плечі».

Дата: 29 січня 2021 року.

Час: 12.00 год.

Місце: на платформі ZOOM. Посилання для участі:  https://us02web.zoom.us/j/89878655023

Трансляція лекції, також відбуватиметься в реальному часі на сторінці Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у соціальній мережі Facebook.

Долучайтесь! Буде цікаво та пізнавально!

Фото: з фільму “Крути 1918”.

Наталія Калакун