Головна Історія Школярі відвідали краєзнавчий музей у Буську

Школярі відвідали краєзнавчий музей у Буську

З метою розширення знань про рідний край, розвитку інтересу до історії батьківщини, виховання почуття гордості та гідності за свою країну учні 8 та 9 класів Заводської ЗОШ І-ІІІст. Буського району зі своїми наставниками, учителями української мови та літератури Дацків Д.М., Політило М.Я. під час канікул відвідали краєзнавчий музей у м.Буську.

Окрім цікавої інформації про видатних людей Бущини, школярі розглянули  і старовинні речі, якими колись користувались наші предки. Експонати не тільки радували око, але, водночас, і дивували.
Великим потрясінням для дітей стала інсталяція «Майдан. АТО. Зона боротьби за незалежність». Учні розглядали речі своїх земляків, які стали свідками тих буремних подій. Це все не залишило їх байдужими до долі українського народу. Але 100 ангеликів, білі журавлики, виготовлені до річниці Майдану, вселили в них надію на те, що перемога буде за нами.
Дітей зацікавив і великий котлован на подвір’ї. Це буде ще один фрагмент музею: криївка часів визвольних змагань і захисний окоп воїнів АТО.
Ми дуже вдячні за захоплюючу подорож сторінками історії нашого краю екскурсоводу, керівнику відділу культури та туризму Людмилі Ціхоцькій. 

Дарія Дацків, 
заступник директора з НВР