Головна Історія У Буську перепоховають останки загиблих німецьких солдатів

У Буську перепоховають останки загиблих німецьких солдатів

У Буську проводитимуть пошуки останків німецьких солдатів, які під час Другої світової війни, були поховані на території місцевого костелу, з метою перепоховання. Про це інформує районна газета «Воля народу».

Буська міська рада надала дозвіл Німецькій Народній Спілці по догляду за військовими похованнями на пошук та перепоховання останків німецьких солдатів з території костела РКЦ св. Станіслава на вул. Парковій в м. Буськ. Як відомо, під час Другої світової війни у костелі знаходився військовий шпиталь. Померлих німецьких воїнів хоронили поруч (з обох сторін). Старожили Буська, мабуть пам'ятають про це більше, можливо, у когось залишилось і старі фотографії. Тому просять зголоситись очевидців тих подій, та допомогти зі свідченнями і документами.

Збір останків німецьких військовослужбовців часів Другої світової війни проводиться з метою їх подальшої ідентифікації, розшуку родичів та перепоховання на офіційному збірному цвинтарі в с. Потеличі Жовківського району Львівської області, – інформує Петер Ліндау, керівник Представництва Німецької Народної Спілки в Україні.