Головна Конкурси Адвокати допомагатимуть безоплатно

Адвокати допомагатимуть безоплатно

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Львівській області, а також всіма районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними, міжра­йон­ними управліннями юстиції до 4 березня 2013 року.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/tretiy-konkurs-advokativ.

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

– копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

– біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента.

Детальніша інформація про проведення конкурсу розміщена на офіційному сайті Головного управління юстиції у Львівській області