Головна Конкурси Газета “Воля народу” до Дня Святого Валентина оголошує конкурс на найкраще освідчення...

Газета “Воля народу” до Дня Святого Валентина оголошує конкурс на найкраще освідчення в коханні

Мабуть, кожен з вас колись освідчувався у коханні: писав любовні листи, вірші-зізнання, малював сердечка на асфальті перед вікнами коханої чи коханого, надсилав валентинки, букети квітів чи просто анонімні повідомлення.

Газета "Воля народу" до Дня Святого Валентина оголошує конкурс на найкраще освідчення в коханні. Запрошуємо вас згадати, як це було, ще раз чи вперше оригінально і романтично зізнатися своїм коханим у палких почуттях. Тим паче, що тепер у вас є можливість отримати за свої освідчення прекрасні романтичні подарунки до Дня Святого Валентина!

Все дуже просто: надішліть освідчення в коханні, яке б зворушило серця не лише ваших коханих, а й наших читачів. Це можуть бути письмові листи, вірші, валентинки, фотографії чи відеозізнання. Тобто, форма може бути найрізноманітніша. Головне – щоб освідчення були щирі і від серця. Авторів найцікавіших, найромантичніших та найоригінальніших освідчень чекають цікаві сюрпризи. Отож візьміть участь у конкурсі і перемагайте. Запрошуємо до участі не лише молодь, а й представників різних поколінь, адже, як відомо, кохання не має віку.

Наша електронна адреса: volya_narodu@ukr.net