Головна Конкурси Конкурс малюнка “Я люблю цей світ” у Буському Народному домі

Конкурс малюнка “Я люблю цей світ” у Буському Народному домі

У Буському районному Народному домі відбувся конкурс малюнка "Я люблю цей світ", який провів відділ культури та туризму Буської РДА. Незважаючи на дощ, бажаючих творити та висловити свої почуття за допомогою крейди виявилось чимало.

Наймолодшому учаснику ще не виповнилось й трьох років, а намальовані разом з татом квіти подарували усім  гарний настрій і нагадали, що сьогодні – перший день літа. Не засмучувала й хмарна погода. Сонячно, тепло і весело було біля Народного дому від на­ма­льованого голубого неба, усміхнених сонечок, птахів, казкових персонажів та безлічі малюнків, які ви­промінювали світло та позитив, – як і самі діти.

Згадали дитинство та прилучилися до творчості й батьки, і бабусі. Окрім задоволення від малювання кожна дитина отримала солодкий частуночок від депутата районної ради, голови комісії у справах молоді і спорту Ігоря Іваськіва, а також книжечку "Софійка в країні казок" місцевої казкарки Надії Степаник.

У дощову погоду сонячний настрій малювали: Юрко Дуткевич(2,5 р.), Віталій Яремчук (3 р.), Юля Поцілуйко (10 р.), Інна Ткачук (8 р.), Арсен Чучман(8 р.), Арсен Онишкевич(8 р.), Діана Кіт (11 р), Михайлик Цьокан(6 р.), Олексій Грузевич(5 р.), Ева(9 р.) і Адам(7 р.)Огородніки.

Оскільки творча акція викликала неабияке зацікавлення, у відділі культури планують, що подібні акції стануть постійними і збиратимуть чимраз більше талановитих дітей.