Головна Свято Святкування Дня захисту дітей в районному дитячому будинку “Добре серце” в с....

Святкування Дня захисту дітей в районному дитячому будинку “Добре серце” в с. Новий Милятин

Голова РДА Володимир Сай взяв участь у святкуванні Дня захисту дітей в районному дитячому будинку "Добре серце" с.Новий Милятин.

Тут стало доброю традицією від­значати 1 червня загальним свят­ко­вим дійством, де кожна ди­тина про­являє свої таланти і впо­добання. Кожного року при­їжджає ба­гато гостей, приво­зять гостинці, ра­діють висту­пам. 2013 рік не став винятком. Діти під керів­ництвом наймолодшої виховательки Мар’яни Стадник підготували концерт "Хай сонцю і квітам всміхаються діти". Під час свята прозвучали слова подяки від цьогорічної випускниці дитячого будинку Олі Жовнірчук. Після закінчення на вихованців чекав солодкий стіл.

Разом з очільником району Володимиром Саєм, який привітав дітей та вручив їм пода­рунки та солодощі, до «Доброго серця» навідались керівник відділу освіти, молоді та спорту Буської РДА Богдан Глуховецький, директор радіо Леся Дацко і колишні випуск­ники дитбудинку. А найбільше гос­тей, аж 18 – представники Міжна­родного благодійного фонду "Веселі черевички", зокрема французи. До слова, це вже 4 їхній візит до новомилятинців.

Для гостей провели екскурсію дитячим будин­ком, озна­йомили з умовами проживання дітей і по­спілкуватись з ними. Директор Тарас Баландюк роз­по­вів про нововведення: комп'ютерний клас, гардеробну кімнату, ділянку, засаджену городиною і садом, та по­ділився планами на майбутнє: зробити ремонт в туалеті та орга­нізувати тренажерний зал.