Головна Конкурси Таланти твої, Україно

Таланти твої, Україно

 Нещодавно в нашій  школі відбувся співочий конкурс "Таланти твої, Україно", у якому взяли участь учні 5-11 класів. Учасників з кожного класу четверо суддів оцінювали за двома критеріями: вокал та артистичність. Змагались молодша, старша групи і колективи. Найуспішнішими виявилися виступи найстарших, хоча деякі молодші не поступались в пісенній майстерності.

 
Учасники ретельно готувалися до змагань. Кожен хотів показати своїм виступом, що саме він достойний перемоги. Не всім, на жаль, це вдалося.
 
Я, як учасниця конкурсу, надзвичайно хвилювалася, хвилювалась разом з тими, хто був за кулісами, хоча розумію, що судді справедливо надали перевагу найсильнішим співакам.
 
Конкурс видався на славу. Виступи Андріани Кіт, Людмили Таланчук і Мар’яни Зелізко визнали найкращими у старшій групі. Перші місця розділили між собою Андріана Кіт, Людмила Таланчук і Андріана Кметь. Друге отримала Мар’яна Зеліско, а третє – Соломія Пукас.
 
Серед колективів чудово виступили Соломія Гаврилюк у парі з Мар’яною Шевчук, Ольга Мельник з Тетяною Іванів. Найбільше з-поміж інших запам’ятався виступ Андріани Кіт, яка виконала чудову пісню українського співака Олександра Пономарьова "Я люблю тільки тебе". Її спів припав до душі усім глядачам, суддям і учасникам, не залишивши байдужим нікого. Конкурс сучасної пісні сподобався усім. Особливо варто подякувати Ірині Рогоцькій за чудову підготовку дійства, завдяки чому розкрився не один талант учнів нашої школи. Ми з нетерпінням будемо чекати нових конкурсів і підкоряти нові мистецькі вершини.
 
Людмила ТАЛАНЧУК, учениця 9-Б класу, член гуртка "Юний журналіст", с.Топорів