Головна Коротко Амбулаторія села Бортків на Бущині отримала сучасне обладнання для телемедецини

Амбулаторія села Бортків на Бущині отримала сучасне обладнання для телемедецини

Сьогодні, 1 лютого 2021року, заклади охорони здоров’я Золочівщини отримали сучасне телемедичне обладнання для первинної ланки медицини району – 10 комплектів. Серед них – амбулаторія села Бортків.

Вартість такого комплекту телемедичного обладнання становить 110 тис. грн. У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

За допомогою цього обладнання лікар може на дому обстежити пацієнта, результати отримує миттєво на портативному комп’ютері, опісля робить первинні висновки щодо подальшого лікування. Окрім того результати обстеження можна перескерувати онлайн вузькопрофільному фахівцю.

Нагадаємо, попередньо вже отримали таке обладнання 7 амбулаторій: с.Задвір’я, с.Топорів, с.Новий Милятин, смт.Красне, с.Сторонибаби, с.Ожидів та смт.Олесько. З районного бюджету на них було виділено 77 тис. грн.