Головна Коротко Безпека на дорогах залежить від кожного

Безпека на дорогах залежить від кожного

1611

 Упродовж 12-18 листопада в Україні пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом: "Безпека на дорогах залежить від кожного!". Такий лозунг вибраний не випадково, адже світова практика безперечно доводить ефективність саме спільних зусиль як держави, так і громадськості, усіх учасників дорожнього руху у справі гарантування їх безпеки на дорозі. Для того, щоб на наших дорогах настав порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. Дотримання Правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі, – наголошує Ярослав МАРЧИШИН, старший державтоінспектор ВДАІ у Буському районі.

 
Мій дільничний інспектор
 
Під такою назвою Міністерство внутрішніх справ оголосило конкурс дитячого малюнка "Мій дільничний інспектор", який проходитиме у три етапи: перший – у Буському РВ ГУМВС України у Львівській області з 10 жовтня 2012р. по 30 березня 2013 р., другий – у ГУМВС України у Львівській області з 1 квітня по 1 травня, третій – у МВС з 1 по 20 травня. Вік учасників: І категорія – з 6 до 10 років, ІІ – з 11 до 16 років. Тематика малюнків: "У будень і свято дільничний на службі" (про повсякденну роботу дільничних інспекторів міліції щодо попередження та розкриття злочинів та інших правопорушень), "Погода вдома" (про взаємовідносини в сім’ї, у побуті), "Сьогодні в школі був дільничний" (про взаємодію з новим поколінням), "Наш дільничний – герой" (про героїчні вчинки дільничних інспекторів) та "Від батька до сина" (про спадкоємність поколінь, традицій).
 
Для участі в конкурсі подаються малюнки, виконані у будь-якому форматі, з коротким коментарем про автора (прізвище, ім’я й вік автора, назва малюнка). Кількість малюнків не обмежується. Переможцям вручатимуть цінні подарунки, найкращі роботи будуть представлені на виставці з нагоди 90-річчя створення служби ДІМ. 
 
Роботи слід надсилати за адресою: м.Буськ, вул.Київська,3, а також звертатися за телефоном 2-14-49.