Головна Коротко Бущани допомогли Львівському військово-медичному клінічному центру

Бущани допомогли Львівському військово-медичному клінічному центру

27 серпня районна рада ветеранів спільно із відділом культури та туризму та пластунами відвідали Львівський військово-медичний клінічний центр Західного регіону, на базі якого знаходиться польовий госпіталь. Приїхали не з порожніми руками  привезли холодильник, мікрохвильову піч та електрообігрівач.

Ці подарунки придбали на пожертви бущан та членів ради ветеранів, зокрема полковників  голови ради ветеранів Володимира Луженцова та його заступника Йосипа Сосновського, Олександра Гусєва, Теодора Пуня, Богдана Луки. Аби підтримати наших бійців, які за кілька днів після лікування поїдуть на передову, відділ культури організував невеличкий концерт на патріотичну тематику. Виступ Народного вокального ансамблю "Зорецвіт" не в одного солдата викликав сльози, пісні "загострили" в їх душах почуття любові до рідного краю, своєї родини, до усього, що зветься українством.

Опісля на території госпіталю була зворушлива зустріч із нашим земляком Сергієм Лазюком, який там лікується. Йому та його товаришам привезли корзину фруктів, шашки, шахмати та нарди. Керівник відділу культури та туризму Людмила Ціхоцька подарувала фотоальбом "Буська земля".

На завершення візиту Володимир Луженцов подякував нашим воїнам за мужність та патріотизм, а ведуча Любов Огороднік запросила усіх присутніх долучитися до останнього акорду акції  Гімну України.

Інна ПАЛАМАР