Головна Коротко Буська бібліотека на “Блог-платформі” у Львові

Буська бібліотека на “Блог-платформі” у Львові

1815

 2 листопада у Львові відбувся перший форум блогерів "Блог-платформа" на тему "Громадянська журналістика Західної України – особливості та проблеми". Захід організував портал Корреспондент.net за підтримки Посольства США в Україні.

 
Під час зустрічі основні доповідачі, серед яких були й уже успішні блогери і ті, хто займається суміжною діяльністю, поділилися досвідом реалізації й популяризації своїх Інтернет-проектів (список зареєстрованих учасників дивись на http://blogs.korrespondent.net/blogplatforma).
 
Несподіваний інтерес учасників "Блог-платформи" викликала тема використання блогів для роботи бібліотек, яку висвітлила бібліотекар Буської центральної районної бібліотеки ім.І.Котляревського Марія Литвин. Вона розповіла про блоги районної бібліотеки  (buskl.blogspot.com) і районного часопису "Воля народу" (volyanarodu.blogspot.com), які роблять газету і бібліотеку доступнішими для сучасних читачів.
 
Зазначимо, що від 13.00 год. до 16.00 год. форум транслювався он-лайн на сайті Корреспондент.net, де незабаром буде розміщено повний відеоролик. Отож буські бібліотекарі та журналісти мали можливість підтримувати свою колегу дистанційно в Інтернет-центрі Буської ЦРБ. А в приміщенні ресторану імпровізацій "Грушевський Cinema Jazz" на проспекті Шевченка, 28, де відбувалась зустріч, за неї вболівали завідувач відділу науково-консультаційної підтримки бібліотек, соціології, інновацій та маркетингу Львівської ОБД Любов Сташко  зі співробітниками. Адже дружба двох бібліотек в галузі інноваційних технологій  почалася у 2001 році, коли  в Буську за проектом "Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)" відкрився перший на Львівщині бібліотечний Інтернет-центр. У 2002 році такий центр також за підтримки Посольства США в Україні створили у Львівській обласній бібліотеці для дітей.
 
Богдан ЛИТВИН, керівник Інтернет-центру Буської бібліотеки