Головна Коротко Буський район мав можливість попрощатися з найпроблемнішим перевізником

Буський район мав можливість попрощатися з найпроблемнішим перевізником

Чергова сесія Буської районної ради, яка відбулася минулого тижня, розглянула близько двох десятків питань, ухвалила низку рішень. Окрім цього, під час сесії стало відомо, що Буський район мав можливість попрощатися з його найпроблемнішим перевізником.

За словами, першого заступника голови Буської РДА Миколи Чучмана, департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА розглядав можливість розірвати договір з перевізником Стець.
«Коли департамент повідомив, що розглядає можливість розірвання договору з перевізником Стець, ми були готові до цього. – каже М.Чучман. – На місце цього перевізника знайшли інших, які були готові зайти на маршрути, з ними мали підписати договір на 3 місяці, щоб за цей час провести процедуру тендеру і визначити перевізника. Але, не так сталось». 
Як повідомив М.Чучман, департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА отримав листа від депутата Буської районної ради Богдани Сорочинської, яка від імені купченців і ракобовтівців висловилася проти розірвання договору з перевізником Стець.
«Департамент отримав листа мешканців сіл Купче та Ракобовти, де також стояв підпис Богдани Сорочинської. продовжує М.Чучман. – У листі йшлося, що в принципі цей перевізник не такий ж поганий, сумлінно виконує свою роботу. Тож, у департаменті не змогли зрозуміти, то ми проти перевізника, то з підписами – за нього». 

У відповідь Богдана Сорочинська сказала, що "в оголошеному тендері на перевізників, що було опубліковано в районній газеті, немає включеного маршруту до Ракобовтів, через це люди поставили свій підпис проти розірвання договору з перевізником, адже б залишилися без доїзду на роботу в районний центр".
З приводу цього, Микола Чучман знову наголосив, що якби департамент розірвав з перевізником договір, то б на його маршрути, в тому числі до Ракобовтів, відразу був би поставлений інший перевізник, тому проблем не було з доїздом до району.
Окрім цього, чиновник сказав, що сталась якась технічна помилка, що не було в оголошені про тендер включено рейс Буськ-Ракобовти, та пообіцяв виправити її. 
Варто також відзначити, що цьогоріч у перевізника Стець з трьох наявних договорів – два закінчуються. 
/Буський медіа-портал/