Головна Коротко Голосуймо за нових, але відомих

Голосуймо за нових, але відомих

 Суспільно-політична ситуація в Україні напередодні виборів до Верховної Ради дедалі більше нагадує переддень Помаранчевої революції. Нелегітимність дій президента, Кабміну, парламенту, політичні переслідування, тиск на засоби масової інформації, незаконне використання адмінресурсу, тотальне зубожіння населення. І це все на фоні гучних заяв правлячої партії про "пакращєння" вже сьогодні нашого життя. Не відрізняються новизною і їх політичні опоненти. 

 
Вкотре лунають вже знайомі обіцянки, мовляв, віддайте свій голос нам – і Україна вмить стане високорозвинутою, демократичною державою із всіма благами для народу. Абсурд, однак головним аргументом цього твердження, нашою з вами гарантією, що буде так, а не інакше виступає банальне твердження про об’єднання заради інтересів Батьківщини. Заради інтересів якої Батьківщини? Перш ніж зробити остаточний вибір необхідно задуматись, чи знову перед нами не пусті слова, чи не повториться досвід 2005–2009 років?
 
А загальна картина є невтішною. Горлаті націонал-демократи після успішної здачі мовного питання, пропуску законопроекту про "наклеп" фокусують головну увагу на заході України і, зокрема, на Бузеччині, на теренах краю, де шанси на перемогу антиукраїнських сил – відсутні! Висновок очевидний: поборники інтересів народу розгорнули перед нами ширму заздалегідь продуманого спектаклю!
 
Далі за сценарієм справа пішла до вибору та "узгодження" за прихованими від громадськості критеріями та непрозорим механізмом опозиційних кандидатів від того чи іншого виборчого округу. Громаді штучно нав’язується думка, що останні – кращі із кращих і є єдиною панацеєю до порятунку нашої держави. У такий спосіб розтиражовано "опозиційний бренд", носії якого, дотримуючись усіх канонів маркетингу та піару, намагаються обдурити нас і прищепити переконання у патріотичних пориваннях за долю нашої країни. На жаль, ми бачимо, що коло їх інтересів обмежується лише нестерпним бажанням збагатитися, лобіювати на загальнодержавному рівні свій бізнес та відстоювати інтереси зацікавлених кіл із сильних світу цього – рука не здригнеться змінити все на свою користь.
 
Українці! Галичани! Не можна вкотре наступати на одні і ті ж граблі! Не даймо себе обманути! Вибір є, лише нова команда із незаплямованою репутацією здатна гідно працювати на користь свого народу.
 
Ігор  ІВАСЬКІВ