Головна Коротко Капітальний ремонт дороги на Бущині

Капітальний ремонт дороги на Бущині

1613

Минулого тижня працівники Львівського ШРБУ №65 проводили капітальний ремонт на відрізку дороги від Яблунівського перехрестя до села. Разом з головою Буської РДА Богданом Гринишиним та його заступником Євгеном Кичурчаком їдемо на місце події.

Дорога на Яблунівку була, м'яко кажучи,  є доволі проблематичною. Її руйнували не тільки важка техніка сільгосппідприємств, а й вщерть заповнені вантажівки з цукровим буряком, прямуючи на Радехівський цукровий завод. Пригадую, коли влітку минулого року в Яблунівці на мості утворилось провалля і ми їхали на місце події, то до села було важко дістатись: не дорога, а суцільні ями. Мабуть, що й ямковий ремонт тут нічим би не зарадив, – асфальту потребував великий відрізок дороги.

І ось цього літа до Яблунівки прибули ремонтники з технікою. Кілька днів проводили підготовлювальні роботи. Згодом, як роз­повів головний інженер ремонт­ ної бригади, поверх вирівнювального шару вкладали ще 5 см "свіжого" асфальту До ремонтних робіт задіяли 10 працівників, загалом вони вибірково про­клали 1715 квадратних метрів твердого покриття. Згідно пас­портних вимог дорога матиме 7 м завширшки, укріплять і узбіччя.

На ремонт дороги в загально­му піде понад мільйон гривень. На капітальний ремонт, яке прово­дило Львівське ШРБУ №65, освоє­но лише половину коштів. Для про­ведення поточного ремонту (на нього піде друга частина фінансу­вання) треба брати участь у тен­дері. Його переможець і завер­шуватиме ремонтні роботи на дорозі до Яблунівки.

Джерело – від компаніїї УНН