Головна Коротко На Бущині горів елеватор

На Бущині горів елеватор

1798

Незабаром для аграріїв розпочнеться найвідповідальніша пора – жнива. Тому саме зараз час подумати про збереження майбутнього врожаю, майна й технологічного устаткування переробних підприємств від можливого загоряння. Днями у ТзОВ "Агрокультура " надбужанські рятівники відпрацьовували гасіння умовної пожежі на елеваторі.

Основні події навчань розгорнулись в місці накопичення зерна, де за тактичним задумом в сушарці сталося загоряння. Виникла загроза поширення вогню, тож пожежна дружина підприємства першою приступила до приборкання полум'я. Негайно до місця виклику прибули рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидка медична допомога та аварійна газова служба. В комплексі співробітники ДСНС оперативно і злагоджено ліквідували умовну пожежу та надали потерпілому першу медичну допомогу.

За надзвичайною ситуацією уважно стежили працівники елеватора та директор Богдан Ільків. Але працівники служби НС ще раз нагадали про правила поводження в разі ймовірної', пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. А медики розповіли, як діяти й разі отруєння чадним газом чй опіках.

Ірина КОРЧИНСЬКА