Головна Листи Свято весни дарує надію

Свято весни дарує надію

1584

Нещодавно нас, читачів, зворушила надрукована в районній газеті "Воля народу" добра, змістовна і приємна стаття про привітання і найкращі побажання зі святом Весни від районної організації Ветеранів та її голови Володимира Луженцова.

Велика вдячність Раді ветеранів за те, що про нас – ветеранів праці – згадали. Від такої уваги тепліє на серці, тане тягар життєвих прикрощів, навіть притихає біль недуг. У багатьох Із нас, ветеранів, тяжке минуле: в першу чергу ми – діти війни, з особливим дитинством, в голоді, холоді і великому страсі. Не мали достатньо хліба, тяжко працювали, жили в землянках, хлівах, що вціліли, і сподівались на краще. Сподіваємось і тепер – раптом влада надумає і хоч щось додасть до жалюгідних пенсій.

З почуттям великої відповідальності і доброти секретар Ради ветеранів Тереса Варфоломіївна Павлів влилась у повсякденну роботу Ради. Не можу добрим словом не згадати нашого першого голову Ради ветерані? Віктора Пилиповича Борозенця, який близько двадцяти років зріло, змістовно, і цікаво керував цим колективом. Згадуємо з вдячністю. Бажаємо міцного здоров'я і творчого спілкування.

З ініціативи осередку інвалідів Заводського, який я очолюю, ми привітали всіх ветеранів колишньої птахофабрики і жителів села з святом Весни – з надією на краще з приходом до української влади чесних, демократичних керівників.

Щасти нам усім на рідній, дорогій для нас українській землі!

Парасковія ПИЛИПЕНКО, дитина і учасник війни, ветеран праці