Головна Коротко На Львівщині прибирають території до Великодніх свят

На Львівщині прибирають території до Великодніх свят

Комунальні служби Львівської області з дотриманням вимог протиепідемічних заходів проводять роботи з метою забезпечення чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, підготовки населених пунктів до Великодніх свят.

«На сьогодні триває робота з впорядкування прибудинкових територій, парків, скверів, кладовищ, приведення до належного стану огорож, дитячих і спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, озеленення територій тощо. Напередодні Великодніх свят відбудеться об’їзд територій області з метою перевірки стану благоустрою населених пунктів, а також обсягів та якості виконаних робіт», – зазначили у департаменті житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Зазначимо, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 грн до 1360 грн і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – у розмірі від 850 грн до 1700 грн (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).