Головна Коротко На порозі новоріччя

На порозі новоріччя

1822

 15 листопада відбулася ХІХ сесія Буської районної ради, на якій підбили підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців. 

 
Перший заступник голови Буської РДА Марія Яцик розповіла про позитивні тенденції у цьому питанні і провідне місце Бущини у зростанні інвестицій  в економіку району. Менш райдужним виявився виступ керівника фінуправління райдержадміністрації Михайла Постолюка, який проаналізував виконання бюджету району за 9 місяців, констатував його недовиконання і вказав на невтішні прогнози. На що депутат Василь Горбач зауважив: "Слухаючи М.Яцик і М.Постолюка, складається враження, що це дві різні сесії". А його колега Іван Олійник зауважив, що не почув з вуст виступаючих  головного – аналізу і шляхів вирішення проблем. 
 
Цього дня депутати внесли зміни та доповнення до показників районного бюджету, обговорили реформування галузі охорони здоров’я у 2013 році, створення Центрів екстреної медичної допомоги і ще низку питань.
 
Уважно слухали  районні обранці і виступ колеги Богдана Глови, який підняв питання кредитних афер-пасток, у які вже потрапило чимало надбужанців. Депутат Сергій Бондаренко підняв не менш важливе питання – опалення ФАПу с. Заводське. 
 
Цього дня районні обранці зустрілись із срібним призером параолімпійських ігор у Лондоні (шабля) 4 вересня 2012 року, нашим земляком Антоном Дацком. Від імені депутатів фехтувальника привітав голова райради Володимир Замроз.
 
Ірина ГАЄВСЬКА