Головна Коротко Нема куди подіти цукрового буряка

Нема куди подіти цукрового буряка

1871

 Надбужанці, які цьогоріч посіяли цукровий буряк, восени зіштовхнулись із проблемою здачі солодких корінців. Усе літо обробляли, підживляли, а тепер їх нема куди подіти. Досі у селян приймав буряки єдиний на Львівщині Радехівський цукровий завод, та цього року, вочевидь, корінці доведеться згодовувати худобі.

 
Як повідомив заступник голови райдержадміністрації Євген Кичурчак, цьогоріч завод на етапі реконструкції бурякопункту, тож продукцію прийматимуть лише у селі Павлів (Радехівський р-н). Зі слів заступника директора заводу Юрія Малаховського, співпрацюватимуть з населенням лише за угодами, які потрібно було укласти раніше. Мовляв, відповідні оголошення були розміщені на території заводу.
 
За словами надбужанця п.Миколи, який не один рік здавав буряк на приймальний пункт Радехівського заводу, про такі нововведення жителі нашого району не були попереджені, бо не мають змоги читати повідомлення з сусіднього району. Тож тепер їм нічого не залишається, позаяк везти буряки у м.Дубно (Рівненська обл.). Але це знову ж таки невигідно, адже туди понад сотня кілометрів. 
Ірина  Корчинська.