Головна Коротко Про виплати ветеранам

Про виплати ветеранам

Уже традиційно до річниці Дня Перемоги інваліди війни, учасники бойових дій, ветерани та їх рідні отримали одноразову грошову допомогу. Її сума залежить від статусу особи. Тож хто та скільки грошей отримав – у розмові з керівником районного управління праці та соціального захисту населення Василем СТЕЦИКОМ:

– Суми одноразової допомоги різняться – від 135 до 2415 гривень. Так, наприклад, інваліди війни І групи (а їх у районі 30 осіб) отримали по 2415 гривень, ІІ групи (11 осіб) – по 2110 гривень, ІІІ групи (25 осіб) – по 1895 гривень; учасники бойових дій та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення  не виповнилося 18 років), в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків (142 особи) – по 745 гривень; члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих інвалідів війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасники війни і жертви нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин (161 особа) – по 375 гривень; учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога (2150 осіб) – по 135 гривень. Всього на особисті рахунки 2519 осіб різних категорій надійшло 599450 гривень.

До 5 травня всі категорії громадян мали б отримати грошову допомогу: одні ветерани – через поштові відділення, інші – через установи банків (в залежності від того, хто де отримує пенсію).  

Лариса  ГАРАСИМІВ