Головна Коротко П’ять нових автомобілів «швидкої» отримали заклади охорони здоров’я Яворівського району

П’ять нових автомобілів «швидкої» отримали заклади охорони здоров’я Яворівського району

18 червня, голова Яворівської районної державної адміністрації передав 5 нових автомобілів екстреної медичної допомоги марки Citroen Jumper для медичних установ м. Новояворівська, м. Яворова, смт Немирів, смт Краковець та м. Судова Вишня.

«Життя та здоров’я наших людей – це найбільша наша цінність, і ми докладаємо всі зусилля, щоб подібні заходи були частіше. Сьогодні, це значна подія, адже автомобілі екстерної допомоги – це передусім вчасне реагування та довіз пацієнта до спеціалістів», – говорить Ярослав Коминський

Нагадаємо, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам. Це автомобілі «Citroen» та «Renault Master» типу В (34 автомобілі), стандартні «швидкі», та типу С (23 автомобілі), реанімобілі.

Завдяки підтримці та співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Львівської облдержадміністрації та Центру вдалось збільшити кількість нових «швидких» до 57.  З них – 12 отримані через закупівлю Центром за кошти, отримані від НСЗУ через «ковідний» пакет, 45 – це поставка МОЗ.