Головна Коротко Допомога військовим із зони АТО від надбужанців

Допомога військовим із зони АТО від надбужанців

1648

Бойові дії на сході України зобов 'язують зорганізуватись і допомогти нашим військовим, які в самому горнилі воєнних дій. Минулого тижня майори Ярослав Анклевич, Володимир Мащак та інспектор з обліку бронювання Бродівського військкомату Роман Лех демонстрували військову форму, закуплену на кошти надбужанських підприємців. 

40 комплектів якісної форми, 10 пар шкіряних кросівок, 3 бронежилети, – це спорядження, виготовлене на замовлення за розмірами, передадуть нашим військовим, які перебувають у Дніпропетровську. Львівські виробники віднеслись до замовлення з розумінням, тому одяг і взуття придбано за ціною собівартості.

Це допомога армії від наших приватних підприємців. Найбільше, за словами майора Анкле-вича, долучився Роман Пришляк. Свою лепту внесли Андрій Наконечний, Юрій Павлик, Андрій Сервило, Андрій Демчишин, Василь Діжак, Володимир Сисун. Запитуємо, чи були такі, хто відмовив. "Не відмовили, але казали почекати", – чуємо у відповідь. Але тих, хто відгукнувся допомогти військовим, було набагато більше. Вони й надалі готові на пожертви.

До речі, це не єдина адресна допомога військовим. Як розповів голова Буської райдержадмі-ністрації Богдан Гринишин, ще один приватний підприємець передав 5 тисяч гривень на придбання бронежилета для мешканця Красного, який служить у Дніпропетровську. Про його бронезахист просила мама солдата. Минулої суботи у Красному збирали кошти для надбу-жанців, які захищають Україну. Ще два бронежилети (такі ж використовують військовослужбовці сил НАТО) передав приватний підприємець, вони захищатимуть від ворожої кулі добровольців з Олеська та Буська.

Окрім спорядження, надбужанські підприємства – консервний завод та "Капелька" – передали на потреби армії 720 банок м'ясних паштетів та 180 рибних консервів і 100 пляшок води. Також у нашому районі придбано 10 сертифікатів (військові казначейські зобов'язання на підтримку Української армії) на 10 тисяч гривень. Нагадаємо, що й Громадська організація «Майдан Буського району» активно допомагає військовим, зокрема бронежилетами (придбали 20 IV ступеня захисту), касками (10) та іншим спорядженням.

Христина ГАРАСИМІВ