Головна Коротко Святкували гучно, але не катастрофічно

Святкували гучно, але не катастрофічно

 Позаду гучні святкування Нового року та Різдва, та не для всіх вони стали веселими. Окремі відчайдухи, забуваючи у Новорічну ніч про свої проблеми, шукали собі нових. Як свідчить статистика, краяни святкували не зовсім катастрофічно, але й не без пригод. Загалом за телефоном "103"  з 1 січня і до сьогодні зафіксовано 90 викликів.

 Традиційно під час свят у швидкої допомоги додається роботи, тому і цей рік не виняток. У ніч з 31 грудня на 1 січня до лікарів звернувся молодик, який через необережне поводження з легкозаймистими рідинами отримав опіки легкого ступеня. Як то кажуть, відбувся легким переляком. 
 
Проте справжні пристрасті вирували у перший день нового року в Грабовій. У сімейному конфлікті жінка взялася за холодну зброю та завдала свому чоловікові ножових ударів в голову та праве плече. На щастя, поранення були незначні, тож постраждалому надали медичну допомогу на місці пригоди.
 
Неспокійно було і на Свят-вечір. У Буську на вул.Б.Хмельницького внаслідок отруєння чадним газом постраждало четверо осіб: батька госпіталізували у реанімаційне відділення Буської ЦРЛ, а трьох його дітей у стані середнього ступеня важкості одразу ж скерували в Львівську спеціалізовану дитячу лікарню "ОХМАТДИТ".  
 
За словами медиків, велика кількість гіпертонічних кризів, а з 1 січня у швидкій зафіксовано 25 таких викликів, зумовлена тим, що новорічно-різдвяні свята – період активних святкувань. Проте цього року зафіксовано не так багато ви¬адків алкогольного сп’яніння. "Хворих" з таким діагнозом до медиків поступило лише четверо. Ще 5 викликів пов’язані із травматизмом. Тішить лише, що відсвяткували без летальних випадків. 
 
Ірина КОРЧИНСЬКА