Головна Освіта Внутрішні вбиральні – у кожну школу Буська

Внутрішні вбиральні – у кожну школу Буська

 Не всі ще навчальні заклади району обладнані внутрішніми туалетами. Якщо учні шкіл І-ІІІ ст. вже давно користуються такими вигодами цивілізації, то школи І і І-ІІ ст. ще не всі ними обладнані. Про це у розмові з керівником райво Богданом Глуховецьким:

 – Завершуються роботи з облаштування внутрішніх туалетів у Балучинській, Боложинівській та Ракобовтівській школах. Сподіваюсь, до початку ІІ семестру їх буде здано в експлуатацію. Але якщо у цих трьох навчальних закладах було знайдено приміщення для облаштування туалетів (у кутовому робили перегородки, проводили воду, каналізацію, вставляли двері, клали плитку), то у Полоницькій та Яблунівській школах доведеться добудовувати. Навесні розпочнемо будівництво, і до 1 вересня і в тих школах внутрішні туалети будуть.
 
Що ж стосується закладів освіти І ст., то за останні роки такі вигоди мають діти Ріпнова, Йосипівки та Гутиська-Тур’янського. З вересня розпочнемо  роботи у Журатині (є уже готове приміщення) і в Острівчику.
 
– За які кошти закуповуєте обладнання?
 
– На облаштування внутрішкільних туалетів з обласного бюджету виділено 60 тис. гривень, правда, вони надійшли на такий код фінансування, який передбачає закупівлю товару більше 1000 гривень. То ж ми на ці кошти придбаємо калорифери, бойлери, будемо мати уже  готове обладнання для тих шкіл, де в наступному році плануємо облаштувати внутрішні вбиральні. 
 
Лариса  ГАРАСИМІВ