Головна Коротко Просимо звертати увагу на магістральні газопроводи високого тиску

Просимо звертати увагу на магістральні газопроводи високого тиску

1513

До відома агроформувань всіх форм власності, користувачів лісового фонду, проектних та будівельних організацій, промислових та транспортних підприємств, установ і населення.

По території району проходять магістральні газопроводи великих діаметрів та високого тиску, які мають народногосподарське значення, паралельно до газопроводів прокладено повітряні та підземні кабельні лінії.

Пам'ятайте! Механічне пошкодження підземних магістральних газопроводів приведе до аварії чи вибуху великої руйнівної сили, а, можливо, й загибелі людей, пожежі й припинення на тривалий час газопостачання споживачів. З метою попередження нещасних випадків, збереження споруд та будівель при можливих пошкодженнях газопроводів та вибуху газу, а також охорони магістрального газопроводу в небезпечній зоні (віо 100 до 350 м, в залежності від діаметру, в обидві сторони від осі газопроводу) категорично забороняється без письмового дозволу УМГ Львівтрансгаз:

– зводити будь-які будівлі чи споруди як постійного, так і тимчасового призначення, проводити гірничі та монтажні роботи, розташовувати польові стани, склади органічних та мінеральних добрив, загони для худоби, групування сільськогосподарської техніки, скирдувати сіно, солому, розташовувати кагати, виділяти місця для кладовищ, лісозаготівель тощо;

– поблизу переходів газопроводів через водні перешкоди кидати якорі, встановлювати причали, виділяти риболовні ділянки, проводити днопоглиблювальні, землечерпальні та інші роботи;

– споруджувати повітряні та кабельні електромережі, лінії зв'язку інших міністерств та відомств, а також різні трубопроводи;

-розводити біля газопроводів вогонь, спалювати суху траву, солому і сміття, копати ями, розвертати сільгоспмашини й інші транспортні засоби, руйнувати стовпи зв'язку, застережні і заборонні знаки. Проїзд автомашин і механізмів через газопроводи здійснювати існуючими дорогами і переїздами, спеціально обладнаними і погодженими з УМГ "Львівтрансгаз". Польові сільсько-господарські роботи в охоронних зонах газопроводів землекористувачам належить проводити з обов'язковим попереднім повідомленням УМГ "Львівтрансгаз про початок орно-посівної та збиральної кампаній.

Особи, винні в пошкодженні газопроводу, лінійних споруд і кабелів зв'язку, підлягають значному штрафу або можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності.

Громадяни! Суворо дотримуйтесь правил в охоронних зонах магістральних газопроводів. При виявленні пропусків газу або пошкодженні підземного магістрального газопроводу під час проведення земляних робіт слід негайно припинити роботи, організувати охорону цього місця на віддалі охоронної зони (100-350 м) і повідомити про це УМГ "Львівтрансгаз" або його структурні підрозділи за адресами: м.Львів, вул.І.РубчакаД тел.: (032)263-10-77; 263-41-05; м.Кам'янка-Бузька, вул.Перемоги,20, тел.: (254) 2-39-61; 2-33-30.
 
Кам'янка-Бузький проммайданчик Волинського ЛВУ МГ