Головна Коротко В Селищі Красне функціонує нова водонапірна башта

В Селищі Красне функціонує нова водонапірна башта

Селищний голова Роман Фурда ознайомився з функціонуванням нової водонапірної башти

В селищі Красне за кошти селищного бюджету вже встановлено новеньку «металеву красуню», яка має свої чималі переваги: краще забезпечення водопостачання, адже вона більша об’ємом, вода витримує зимову низьку температуру та не замерзає.

Красненський селищний голова Роман Фурда, який тримав руку на пульсі від початку процесу закупівлі до повноцінного монтажу башти зазначає, що відтепер Красненська міська лікарня не відчуватиме проблем із забезпеченням подачі питної води, це не тільки значно покращить побутові умови перебування хворих, але й підвищить протипожежну безпеку, оскільки в будь-яку мить пожежний транспорт матиме доступ до необхідної кількості води.

Селищний голова Роман Фурда поспілкувався з технічним персоналом щодо перших днів функціонування водонапірної башти. Фахівці у розмові підтвердили, що завдяки встановленню і запуску нової водонапірної башти, якість води значно покращилась, що є вкрай важливо для повноцінної роботи нашого медичного закладу. Водонапірна башта виконуватиме функції зовнішнього джерела протипожежного захисту.

Також планується, нижню частину опори башти підсипати землею, а саму башту – обгородити.

Нагадаємо, що за придбання і встановлення водонапірної башти селищна рада сплатила майже 400 тис. грн. Враховуючи те, що водонапірна башта відіграє важливу роль в системі водопостачання лікарні, багаторічна аварійна проблема з стабільністю подачі води стала критичною, тому терміново були виділені кошти на закупівлю нової водонапірної башти.

Селищний голова Роман Фурда ознайомився з функціонуванням нової водонапірної башти

Селищний голова Роман Фурда ознайомився з функціонуванням нової водонапірної башти