Головна Культура У Львові відбудеться особливий соціально-культурний захід «Люди поважного віку – особливі та...

У Львові відбудеться особливий соціально-культурний захід «Люди поважного віку – особливі та рухливі»

Цієї п’ятниці, 11 червня, у Львові відбудеться особливий соціально-культурний захід, на якому розвінчуватимуть стереотипи суспільства про людей похилого віку.

Час старту заходу – 12.00 год. Локація – парк «На валах».

На заході йтиметься про подвійний характер стереотипів у житті людини та суспільства, те, чому потрібно з ними боротися і які проблеми вони створюють. Відтак, безпосередньо люди поважного віку продемонструють, що вони в тренді й живуть та цікавляться тим самим, що й молодь.

«Захід покликаний висвітлити ключові аспекти Стратегії Львівської ОТГ щодо підтримки, розвитку можливостей та активного здорового довголіття людей пенсійного віку, привернути увагу громади до старших людей, об’єднати однодумців довкола потреб та потенціалу людей поважного віку, бути прикладом соціальної відповідальності», – каже Оксана Рубай, радниця міського голови Львова.

Люди поважного віку проїдуться на мобільному вуличному транспорті, роздаватимуть та чіплятимуть в доступних місцях наліпки з матричним кодом, аргументуватимуть необхідність прийняття Стратегії щодо підтримки, розвитку можливостей та активного, здорового довголіття людей пенсійного віку. Згодом кожен львів’янин та гість нашого міста, скануючи QR-код, зможе ознайомитись з цікавими тезами, які розвінчують стереотип щодо людей похилого віку.

«Від львівського танго до східного танцю, від традиційної гімнастики до скандинавської ходьби чи поїздок байками, електрокатами, роликами – все під силу людям поважного віку. Вони оволодівають комп’ютерною технікою, медійною та правовою грамотністю, цифровими технологіями, мовами. Вони представлять Львів та Україну на міжнародних зустрічах-фестивалях, працюють на розвиток громади, підтримують та ініціюють зміни у Львівській ОТГ щодо розвитку осіб пенсійного та передпенсійного віку», – розповідає Людмила Гришко, ГО «Золоті Роки».

Організатори заходу: ГО «Золоті Роки», ГО «Суспільство і Право» при підтримці радниці міського голови О. Рубай, ГО «Центр Поділля-Соціум», телерадіокомпанії «Lemberg TV».