Головна Коротко З добром до людей

З добром до людей

  З передвиборної програми В.Д.Кожана

 
Моя робота – це регулярні відвідини сіл Бузеччини. Розмови, гарячі "дискусії", що проходять серед надбужанського люду, здебільшого зводяться до виборів 2012 року.
 
… Йду широкою сільською вулицею, а попереду мене троє бабусь голосно сперечаються.
 
– Настуню, таки Кожан добрий чоловік. Церквам дає пожертву, слабим, одиноким та людям старшого віку. Читалам у газеті, дав грошову допомогу, – зауважує одна із них.
 
– Розповідають люди, – каже середуща з гурту, – що він допоміг грошима на будову сиротинця в Милятині.
 
– Ганю, не пам’ятаю якого року, він роздавав людям Біблію, Церквам – образи, подарунки маленьким дітям та образки Св. Миколая. Невістка повідала мені, що Кожан у Львові виділив великі гроші якомусь шпиталю, де роблять операції, точно встановлюють хворобу людини, – голосно мовила третя супутниця.
 
Такі приємні розмови про кандидата в депутати до Верховної Ради України Володимира Кожана можна було почути в селах Побужани, Волиця, Тур’я, Стовпин та інших населених пунктах району.
 
На Різдво Божої Матері зі словом привіту завітав наш кандидат до Буського територіального центру соціального обслуговування населення. Тут, у місцевій каплиці Різдва Пресвятої Богородиці, відбулася святочна Божественна Літургія, яку відправили священики Андрій Баглай та Олег Макар.
 
По завершенню святкового дійства Володимир Кожан через довірену особу – Василя Савчука поздоровив усіх присутніх з великим церковним святом, Міжнародним днем людей похилого віку, побажав всім Божого благословення, а людям, які проживають в будинку опіки, вручили солодкі подарунки.
 
Меценату В. Кожану, всім гостям церква хором заспівала "Многая, многая, літа…".
 
Оксана ЮСЬКЕВИЧ