Головна Коротко Дякуємо, Боже, за всі прожиті дні

Дякуємо, Боже, за всі прожиті дні

Люди з особливими потребами… З особливою долею… А насправді – такі ж, як і ми! 

А подекуди й набагато сильніші. Вони мають багату гаму почуттів. Вміють кохати і страждати. 

Від болю – плачуть, сміються – від щастя. А щастя, коли тебе розуміють. Саме про таке розуміння йшлося на врочистостях з нагоди 20-річчя Буської районної Асоціації інвалідів.

Святковому концерту у дитячій музичній школі, яка завжди радо відчиняє двері членам РАІ, передувала ще одна важлива подія – освячення нової кімнати для зустрічей, комп’ютерних занять та щирого спілкування, якого так потребують люди з обмеженими можливостями. 

Тієї особливої днини надбужанську спільноту благословили парохи місцевих храмів о.Петро Салабай та о.Андрій Баглай. Вони освятили стіни оновленого приміщення, хліб на столі та фігуру Матері Божої у кімнаті. Приємно було почути з вуст священиків слова подяки голові асоціації Софії Климус та активним членам РАІ, які не втрачають сили духу і своїм прикладом, своїми здобутками, творчими чи спортивними, допомагають іншим повірити у себе. 

Про тісну співпрацю з Асоціацією інвалідів та її керівником, про підтримку і розуміння розповідали цієї днини голова РДА Володимир Сай, голова райради Володимир Замроз та депутат Львівської обласної ради, благодійник Богдан Козак. А гостя з Яворова, голова РАІ Віра Дмитрів поділилась своїми враженнями від роботи Буської спільноти неповносправних та їхнього активного і цілеспрямованого,  надзвичайно життєрадісного керівника. Саме її ініціативність допомогла здійснитись мрії інвалідів мати тепле і затишне, облаштоване приміщення з відповідними умовами, водопостачанням та санвузлом, що дуже важливо для людей з обмеженими можливостями.

Після освячення нової кімнати Асоціації інвалідів на вул. Парковій,8 святкове дійство перенеслось до музичної школи, де відбувся концерт за участю самодіяльності РАІ. А своїми талантами надбужанська спільнота неповносправних і справді може пишатись. Вокальний ансамбль "Діти надії" (керівник Ірина Макар), Олеся Мазур, "Бусленята" (кер.Андрій Коник), юні театрали з виставою "Назар Стодоля" (кер.Мар’яна Климус) дарували цього дня  глядачам позитивні емоції та щирі почуття. Навіть очільники району, які переважно після врочистої частини залишають дійства, аби повернутись до службових справ, цього разу впродовж трьох годин уважно спостерігали за  тим, що відбувалось на сцені. А сусіди – голови Яворівської та Кам’янка-Бузької РАІ Віра Дмитрів та Володимир Зуб не приховували свого захоплення від діяльності Буської Асоціації інвалідів. 

До слова, наша спільнота неповносправних – одна із найкращих в області, як і її керівник. Відтак не обійшлося без нагород і цієї днини. Грамотами відзначили Софію Климус (цій нагороді передувала відзнака Державної служби з питань інвалідів та ветеранів), Антона Дацка, Василя Фабіянського, Стефанію Яцій, Андрія Хвостяка, Володю Мокрицького, Віктора Борозенця, Юлю Майбу, Богдану Рибак, Олесю Мазур, Юлю і Іванку Камінських, Володю Білецького, Юрія і Олю Кулай, Катю Падковську, Галю Котик, Валерія Галія, Любомира Носа, Ворлодю Гладика, Ігоря Бабірецького, Андрія Підгірного, Катю Новак, Лесю Кусьпісь, Василя Зохнюка, Оксану Роман, Любу Кіх, Марію Камінську і Мар’яну Климус.

Добрим словом згадали цього дня попередніх керівників Асоціації – Віктора Борозенця – людину, яка у роки ІІ світової війни боронила землю від фашистів, а в мирний час опікувалася тими, хто найбільше потребував людського тепла і уваги, – та Володимира Хоменка – енергійного, талановитого інваспортовця. 

"На щастя, світ, який нас оточує, ніколи не був  і не є лише чорним. Світло людського милосердя завжди мало своїх носіїв, людей, для яких нести добро і світло є життєвим кредо" – ці слова ведуча Любов Огороднік адресувала добродійникам, тим, у кого слова ніколи не розходяться з ділом, хто завжди простягає руку допомоги. Це Богдан Козак (який і цього разу не забув про подарунки та привіз членам РАІ продуктові набори), Сергій Сенчук, Андрій Гладишевський, Роман Пришляк, Володимир Сисун, Ігор Майба, Руслан Кучма, Андрій Михайлів, Антон Шевців, Богдан Степаник, Марія Коротич, Оксана Мица, Андрій Сервило, Михайло Гродзевич та Ігор Іваськів (який, до слова, подарував інвалідам передплату на районний часопис "Воля народу").

Члени надбужанської спільноти неповносправних дякують усім цим людям та багатьом іншим доброчинцям. Дякують районній і міській владам за підтримку і розуміння, особливо відділу культури (кер. Л. Ціхоцька), фінуправлінню (кер.М. Постолюк), а районному часопису "Воля народу" та Буському радіо – за  постійну увагу до проблем і життя людей з особливими потребами. Дякують Богу за всі прожиті дні. 

Ірина  ГАЄВСЬКА