Головна Культура Фольклорний ансамбль “Любисток” їде на “Червону руту”

Фольклорний ансамбль “Любисток” їде на “Червону руту”

Творча скарбниця Народного фольклорного ансамблю "Любисток" поповнилась ще одним вагомим здобутком – талановитий колектив з Утішкова потрапив у фінал фестивалю "Червона рута", який відбудеться у травні-червні наступного року.

Нещодавно "Любисток" побував у Києві, де взяв участь у відбірковому конкурсі цього пісенного фестивалю. Як розповіла нам Утішківський сільський голова Тетяна Лакатош, акапельний спів її сельчанок та автентичні стародавні костюми не залишили байдужими столичне журі. Непересічні, талановиті жінки Тетяна Кшивецька, Олена і Ольга Тимоці, Мар’яна Іванців, Ірина  Нечипорук, Любов Папроцька і Ганна Спільник під керівництвом Ольги Бекар полонили слухачів фольклорними творами – весільною піснею "Сиві коники", колядкою "Чути дзвінок", українськими народними "По саду ходила", "Попід нашу хату" та гаївкою "Ми кривого танцю йдемо".

Нагадаємо, що це вже не перший творчий візит утішківчан до Києва. Минулоріч вони виступали у "FoIk musik" з ведучою Оксаною Пекун на УТ-1. А ми, у свою чергу, завжди з радістю розповідаємо про творчі злети наших земляків.

Ірина  ГАЄВСЬКА