Головна Коротко Довідка з обмеженим терміном дії

Довідка з обмеженим терміном дії

1676

Після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків, його відокремлених підрозділів та завершення законодавчо встановлених термінів сплати узгоджених грошових зобов'язань, у разі відсутності заперечень органу доходів і зборів щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості перед бюджетом щодо сплати платежів, орган доходів  і зборів складає довідку за ф. №22-ОПП.

Довідка за ф. №22-ОПП може бути видана такій особі безпосередньо в органі доходів і зборів, але не пізніше третього робочого дня, наступного за днем реєстрації довідки в органі доходів і зборів. Після закінчення триденного строку довідка направляється поштою.

Якщо ліквідовується платник податків, який перебуває на обліку в органі за основним місцем обліку та одночасно в інших органах доходів і зборів перебуває на обліку за неосновним місцем обліку (чи перебувають на обліку його відокремлені підрозділи), довідка про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів за ф. №22-ОПП видається за основним місцем обліку лише після отримання від усіх інших зазначених органів висновків про відсутність заборгованості щодо сплати платежів.

Платникам податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації, та які не включаються до Єдиного державного реєстру, а також щодо яких законом або нормативно-правовим актом Кабінету Міністрів України для проведення реєстрації припинення платника податків вимагається довідка про зняття з обліку платника податків, замість довідки за ф. №22-ОПП видається довідка про зняття з обліку платника податків за ф. №12-ОПП.

Довідки за ф. №22-ОПП та за ф. №12-ОПП є дійсними протягом двох місяців від дня їх реєстрації в органі доходів і зборів. Після завершення строку дії довідки за ф. №12-ОПП або за ф. №22-ОПП повторна довідка видається протягом місяця від дня отримання звернення платника податків про заміну довідки у такому ж порядку, як і попередня довідка.

Додатково повідомляємо, що інформацію з даного питання, а також адміністрування єдиного соціального внеску та інших питань щодо оподаткування можна отримати у Центрі обслуговування платників податків відділення за адресою: м.Буськ, пл.900-річчя м.Буська,2, а також за телефоном 2-13-88.

Богдан ЗВІЗЛО, начальник Буської ОДПІ