Головна Коротко Зарплата в “конвертах” – майбутнє без гарантій і впевненості

Зарплата в “конвертах” – майбутнє без гарантій і впевненості

1822

Легалізація заробітної плати є одним із важливих і пріоритетних завдань, яке знаходиться на постійному контролі в органах Міністерства доходів і зборів. 

Працівники, які одержують заробітну плату неофіційно, є заручниками самих себе. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату "у конвертах" позбавляє їх соціального захисту та права на гідну пенсію. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Тому самі громадяни мають стати на захист своїх конституційних прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин.

З початку року 2014 року платниками податків Буської ОДПі ГУ Міндоходів у Львівській області перераховано до місцевого бюджету 12,4 млн. грн податку на доходи фізичних осіб, що складає в загальній сумі надходжень 74,2 відсотка. "Обсяг надходжень податку на доходи є вагомим внеском місцевих бюджетів, тому реалізація завдань з виконання соціально-економічних програм Буського району безпосередньо пов'язана з виплатою легальної заробітної плати", – повідомляє заступник начальника податкової інспекції Ганна Іванівна Богуцька.

Основним напрямом при адмініструванні податку з доходів фізичних осіб є робота з суб'єктами господарювання, що виплачують найманим працівникам зарплату у мінімальному або навіть і нижче мінімального розміру та мають заборгованість з її виплати.

Шановні громадяни, якщо з вами неоформ-лені трудові відносини, вам виплачують заробітну плату в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, або ж виплачують заробітну плату в "конвертах", повідомляйте про такі факти податківців за телефонами довіри: 2-36-59; 2-13-88.

Також ви можете особисто звернутись до посадових осіб та повідомити про проблеми, які пов'язані з порушенням трудового законодавства, в робочі дні від 9 до 18 год., в п'ятницю до 17 год. за адресою: м.Буськ, пл.900-річчя м.Буська,2, каб. 20.