Головна Коротко Порушення конституційних прав громадян Бущини

Порушення конституційних прав громадян Бущини

1708

На особистий прийом до прокурора району звернулись жителі Буського району та повідомили, що протягом тривалого часу вони працюють в одного із приватних підприємців м.Буськ без належно оформленого трудового договору. Також роботодавець не виплачує їм заробітної плати, чим грубо порушує конституційні права. Такими діями приватний підприємець ухилявся від сплати коштів до Пенсійного фонду, інших податків, порушив конституційні права громадян на працю та оплату праці.

За фактом прокуратура району провела перевірку, яка вищевказані порушення конституційних прав громадян підтвердила. Як результат, 23 червня 2014 року відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ч.1ст.172КК України (грубе порушення законодавства про праи,ю). Процесуальне керівництво у даному провадженні прокурор району взяв на особистий контроль, кримінальне провадження для проведення досудовогорозслідування скеровано в СВ Буського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день робота "за неофіційними договорами" ставить "під велике питання" розмір майбутньої пенсії і вік, в якому працівник на неї піде. Окремо зауважимо, що податки від зарплати йдуть до міського, обласного і держбюджетів. Саме звідти гроші перерозподіляються на роботу державних установ – садочків, шкіл, лікарень та інших структур. Також за цей рахунок проводяться ремонти доріг освітлення, благоустрій населених пунктів та ін.

Тому звертаємось до свідомих громадян про усі відомі факти порушень трудових прав повідомляти прокуратуру району за адресою: м.Буськ, вул. Львівська, 6 або за тел. 2-17-08.

Володимир РЕКШИНСЬКИЙ, прокурор Буського району, радник юстиції