Головна Коротко У Буському районі державні службовці висадили 5 тис.саджанців дуба та сосни

У Буському районі державні службовці висадили 5 тис.саджанців дуба та сосни

На чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Чучманом державні службовці Бущини посадили один гектар лісу в рамках проведення у районі Місячника озеленення і благоустрою та Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Про це повідомляє прес-служба Буської РДА.

Прослухавши інструктаж фахівців, державні службовці за кілька годин на площі, що відноситься до Грабівського лісництва, посадили п’ять тисяч саджанців дуба та сосни.
Перший заступник голови М.Чучман повідомив, що не вперше долучається до закладки молодого лісу й намагається брати участь у схожих акціях щорічно.
«Щодень державні службовці вирішують дуже багато питань, які є нагальними для мешканців району. А посадивши дерево, кожен з нас вирішує ще й проблему для майбутніх поколінь, робить свій внесок на багато десятків років наперед. Ми долучаємося до дуже серйозної і потрібної справи.
Цей невеликий вклад сьогодні в майбутньому дасть можливість жити, дихати, радіти життю», – зауважив Микола Чучман.
Разом із працівниками райдержадміністрації до акції долучилися держслужбовці Держземагентства, прокуратури, управління юстиції.

Фото прес-служби Буської РДА.