Головна Коротко У Буському районі практично нема придатних для використання захисних споруд

У Буському районі практично нема придатних для використання захисних споруд

У Буському районі перевіряли готовність 19 захисних споруд. До ще двох комісію, у складі керівника сектору з питань цивільного захисту Генадія Булавенка,  інспектора  районного відділу ГУ  Державної служби надзвичайних ситуацій Андрія Піджарка та заступника начальника відділу контролю ГУ ДСНС у Львівській області Світлани Мірошкіної, не допустили до підвальних приміщень на Сторонибабському спиртзаводі і до приміщення у Буську, яке належить банку "Надра". 

До речі, у Буську є можливість облаштувати укриття на території Буського пивзаводу. Підвальні приміщення тут мають площу 7000 квадратних метрів. Є  водопостачання і каналізація, однак потрібно довести усе до ладу. Зокрема, відновити електропостачання, прибрати, побілити і укомплектувати усім необхідним. Без допомоги міської влади не обійтись. 
Однак, у разі небезпеки у сховищі могли б перебувати деякий час більше п'яти тисяч людей. 
Наразі покращився стан захисної споруди, яка знаходиться на Поштовому. В цьому приміщенні зроблена санітарна побілка, чисто, є вода і каналізація. У разі виникненні надзвичайної ситуації тут можуть розмістити 80 людей. 
У селищі Красному на обліку лише 1 захисна споруда, яка не придатна для використання, селищним депутатам є над чим подумати.