Головна Коротко У Буському районі стоматологи працюють без ліцензії

У Буському районі стоматологи працюють без ліцензії

   На Бущині є чимало стоматологічних кабінетів, де зубні лікарі беруться за святу справу – лікувати «перлини», від яких залежить здоров’я всього організму. Однак ніхто з мешканців району навіть не підозрює, що лікарі працюють БЕЗ відповідної ліцензії. Як працюють стоматологічні кабінети, яку суму доходів дають бюджету? Всі ці важливі питання підняв депутат райради Сергій Бондаренко.

  За словами пана Сергія, від стоматологічних кабінетів районна державна казна, нібито, не отримує ніяких доходів. А самі лікарі-стоматологи працюють на бюджеті платників податків, користуючись світлом і іншими послугами. Сергій Бондаренко заявляє, що потрібно звертатися до прокуратури, щоб перевірили, чи дійсно бюджет отримує якісь доходи і скільки коштів йде на утримання стоматологічних кабінетів.
   «Щоди повністю перевести стоматологічні кабінети на господарський розрахунок нам потрібно, щоб лікарі-стоматологи і зубні техніки мали ліцензію, –  каже головний лікар Буської ЦРЛ Євген Романюк. – Для того потрібний час, щоб отримати ліцензування, аби згодом мати можливість заключити з ними угоду і здавати їм приміщення в оренду. На протязі півроку це питання буде вирішуватися. Зараз ті кошти, які заробляють стоматологи йдуть на їхню зарплату і на спецкошти, тобто на них ми маємо можливість купити канцелярські товари, папки для історії хвороб. Якщо зубний технік не виконав своєї роботи і не здав актів виконнаня робіт,  якщо він не має навіть на заробіток заробітної плати, він – не рентабельний. Наразі вони собі раду дають. Будуть мати ліцензії, будемо з ними заключати договори. Тобто, хто не буде мати ліцензії, то й не буде працювати далі».
    Як бачимо, стомалоги здійснюють певний вид медичної діяльності без відповідної ліцензії. Виникає питання, чому досі не здійснено перевірку щодо дотримання стоматологічними кабінетами діяльності законодавства про захист прав споживачів при наданні населенню стоматологічних послуг? 
/Буський медіа портал/