Головна Коротко В угіддях Львівщини розпочався зимовий облік мисливських тварин

В угіддях Львівщини розпочався зимовий облік мисливських тварин

Усі 79 користувачів мисливських угідь Львівщини до 15 лютого мають облікувати мисливські види звірів та птахів. Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Як поінформував керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, облік сплановано провести так, щоб сусідні мисливські господарства проводили облікові роботи у своїх угіддях майже одночасно.

«Угіддя державного мисливського резерву теж не залишаться поза увагою обліковців. Облікові роботи проводуть на загальній площі мисливських угідь області – 1 млн 771 тис га. Контроль за проведенням обліку чисельності мисливських і червонокнижних мисливських видів звірів та птахів покладено на працівників державної лісової охорони», – сказав він.

Лісівники зауважують, що ведення мисливського господарства має бути науково обґрунтоване з чітким визначенням чисельності об’єктів полювання. Завдання обліку – з’ясувати чисельність тварин і їх розміщення на території господарства. На підставі результатів обліків розрахують ліміти та обсяги добування дичини на наступний сезон полювання.

Додамо, що в мисливських угіддях Львівщини обліковано 71 вид ссавців та 199 видів птахів. Мисливське значення мають 26 видів, з них лише – 16, на яких дозволено полювати.