Головна Коротко На Бущині дозволили роботу дитсадків

На Бущині дозволили роботу дитсадків

04 серпня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Провів засідання голова РДА Олег Коваль за участі першого заступника голови РДА Богдана Гринишина, заступника голови РДА Тараса Думи та голови районної ради Богдана Глови.

Учасниками засідання заслухано, обговорено та прийнято рішення з наступного питання порядку денного та складено відповідний протокол (№25 від 04.08.2020р.)

1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Буського району.

Вирішили: встановити з 1 по 31 серпня 2020 року на всій території Буського району із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19).

Визначити, що за результатом оцінки епідемічних показників – встановити на території району “зелений” рівень епідемічної небезпеки;
Рекомендувати завідувачу сектору освіти райдержадміністрації(Г.М.Олійник) видати Наказ «Про відновлення роботи Дитячих навчальних закладів» та забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.