Головна Коротко Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом

2395

Бродівський об'єднаний районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів на військову і службу за контрактом у військову частину А 0998 м. Яворів та інші військові частини Збройних сил України.

На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу приймаються:

– громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкову військову службу віком від 18 до 40 і років;

. – військовослужбовці, які закінчили вищі військові і навчальні заклади та яким присвоєно військове звання офіцерського складу;

– офіцери запасу, які не е досягли граничного віку перебування на військовій службі.

Проведення професійно-психологічного відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом здійснюється шляхом вивчення особистих якостей, перевірки фізичної підготовленості, проведення психологічного відбору, організації медичного огляду.

Мотиваційні чинники проходження військової служби за контрактом:

1. Грошове забезпечення:

– для військовослужбовців військово-морських сил, високомобільних десантних військ, частин слецпризначення, частин, дислокованих в Автономній Республіці Крим, льотному та інженерно-технічному складу авіації підвищено у 2 рази; решті військовослужбовців грошове забезпечення підніматиметься поетапно:

–  з 1 січня 2014 року – на 60%;

– з 1 квітня 2014 року – на 80%;

– з 1 липня 2014 року – на 100%.

2. Соціально-побутові гарантії: отримання житла за рахунок держави.

Отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби. Заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр".

Безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням грошова компенсація у розмірі вартості набору продуктів на приготування і обіду). Під час виконання заходів навально-бойовоі підготовки у таборах та навчальних центрах забезпечено триразовим харчуванням за рахунок держави.

Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі 1 місячного грошового забезпечення.

Нормований розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоровя та членів їх сімей.

Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.

Речове забезпечення (32 найменування речового майна) у відповідності до визначених норм.

Мовна (з вивчення іноземної мови) та фахова підготовка за рахунок держави у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України і за кордоном.

Участь у складі національних миротворчих контингентів та в миротворчих місіях.

Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

З питань відбору на військову службу за контрактом можна звернутись в Бродівський об'єднаний районний військовий комісаріат за адресою:,м. Броди, вул. 22 Січня, 16. Довідки -за телефоном (03266) 4-21-70.

Леонід КУЧКУДА,

військовий комісар Бродівського ОРВК, підполковник