Головна Коротко У Перемишлянах відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства

У Перемишлянах відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства

7 жовтня у Перемишлянській райдержадміністрації в межах проєкту «#ДІЙмо_разом_проти_насильства» відбулась інформаційна зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства на тему “Що треба знати про домашнє насильство, щоб себе захистити?”

Представниця громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», адвокатка Галина Федькович та працівники департаменту соціального захисту населення ОДА провели для присутніх лікбез «Особливості вирішення справ про домашнє насильство», після чого кожна учасниця змогла отримати безкоштовну особисту консультацію адвоката.

Жінки активно брали участь в обговоренні проблемних питань вирішення справ про домашнє насильство, зокрема щодо взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Перемишлянському районі. Кожна учасниця зустрічі отримала інформацію про можливості отримання допомоги.

Загалом участь у заході взяли близько 20 жінок з Перемишлянського району.

Нагадаємо, що в області триває проєкт «#ДІЙмо_разом_проти_насильства», в межах якого передбачається проведення в окремих районах області інформаційних зустрічей з постраждалими особами на тему: «Що треба знати про домашнє насильство, щоб себе захистити?». Такі зустрічі вже пройшли у Яворівському районі та м. Львові.

Довідково: за 9 місяців 2020 року до уповноважених органів Перемишлянського району надійшло 277 звернень щодо домашнього насильства, з них: 264 – від жінок, 11 – від чоловіків, 2 – від дітей.

У Перемишлянах відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства

У Перемишлянах відбулась зустріч з жінками, які постраждали від домашнього насильства