Головна Коротко Забудовник зменшить поверховість офісної будівлі на вулиці Ржегоржа у Львові

Забудовник зменшить поверховість офісної будівлі на вулиці Ржегоржа у Львові

Як інформують у департаменті містобудування, на вул. Ржегоржа, 21 забудовник погодився зменшити поверховість офісної будівлі, врахувавши позицію мешканців. Також він планує облаштувати там торговий центр на першому поверсі і дитячий центр дозвілля.

«Історія із цією забудовою на вул. Ржегоржа, 21 довга і складна. Свого часу ділянку під будівництво місто продало з аукціону. Потім уже теперішній забудовник викупив її разом із містобудівними умовами під офіс, але далі вирішив збільшити кількість поверхів – на рівні сусідньої 10-поверхівки. Мешканці, звісно, були проти. Врешті справа застрягла у судах.

На сьогодні вже є вердикт – і це рішення, фактично, на користь забудовника. Але у міській раді пам’ятають збурення людей, а тому все ж переконали забудовника піти на конструктивний компроміс і таки зменшити поверховість – зараз мова йде про 4 поверхи офісів. Плюс на перших двох поверхах буде торговий центр і – що важливо для цього мікрорайону – дитячий центр дозвілля. Наголосимо, жодного житла тут не буде.

Звичайно, цей проект забудовник обов’язково має обговорити з мешканцями – Львівська міськрада наполягає на проведенні громадських слухань і досягненні порозуміння з мешканцями прилеглих будинків», – зазначають у департаменті містобудування.