Головна Культура Буський районний народний дім святкує 40-річчя

Буський районний народний дім святкує 40-річчя

В рамках святкування 40-річчя Буського районного народного дому вчора, 21 травня, у Буську відзначили ще одне свято – День Європи в Україні.

   Школярі, викладачі, керівництво району, громадськість одягнені у вишиванки святковою ходою під акомпанемент районного духовного оркестру пройшлись від площі Майдану Незалежності центральними вулицями міста і до приміщення Буського районого народного дому. Яких лише сорочок та суконь тут не було! Вишиванкове море вирувало. 
    У приміщенні Буського районного народному дому розгорнули власноруч створені творчі роботи відомі надбужанці, зокрема Лілія Коба з смт.Красне, Наталія Каян з Журатина, Ольга Петришин з Побужан, Тарас Палка з Буська, Оксана Роман з Буська, Тетяна Колосівська з Ужратина, Марія Гродзевич з Побужан, Ірина Нестор Циків, Володимир Карвацький з Буська.
  А на сцені районного народному дому відбувся святковий концерт, за участю народних та зразкових колективів Буського РНД «Арніка, «Нові зірки», «Надбужанки», які підготували свої творчі постановки – пісні, танцювальні виступи. З привітальними словами до громади звернувся голова Буської РДА Петро Мороз та голова райради Богдан Глова. Привітати мешканців лелечого краю приїхали й відомі гості – заслужена артистка України Наталія Май та її дочки Олеся і Станіслава, які ще й сьогодні взяли участь у фестивалі родинної творчості та концертній програмі «А сорочка мамина біла-біла..»