Головна Культура «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові

«Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові

До 208-ї річниці від дня народження поета Тараса Шевченка Львівська хорова капела «Дударик» виступила біля пам’ятника Великому Кобзарю у Львові.

Колектив виконав відомі та знані українцями пісні «Боже Великий Єдиний, нам Україну храни», «Ой у лузі червона калина», а також «Як умру то поховайте» Тараса Шевченка.

«Тарас Григорович давно пророчив нам хто є хто. Нам потрібно уважніше прислухатися до його слів і виносити уроки з нашої історії. Сьогодні ж у його слові знаходимо силу і віру, надію і тверде переконання у тому, що ми переможемо. Бо «в своїй хаті своя правда і сила і воля!», а «на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, І будуть люде на землі!

Україна зараз сильна як ніколи! Всі разом ми переможемо ворога, який посмів напасти на нашу Батьківщину!», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Підтримати «Дударик» піснею зібралися львів’яни та гості міста. Долучилися до заходу також директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк та заступниця директорки Тетяна Плугатор.

«Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові «Дударик» виступив біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові