Головна Культура Львівська Амазонія: запрошуємо на сплави Ратою

Львівська Амазонія: запрошуємо на сплави Ратою

«Водні походи UA» щосуботи та неділі кличуть у мандрівки на каяках. Старт у Великих Мостах. Для охочих передбачений прямий трансфер зі Львова, тож Рата стає ще доступнішою і поступово займає чільне місце серед туристичних річок Львівщини.

«Сплавляємось найгарнішим маршрутом в регіоні, від Великих Мостів до села Сілець. Саме його неофіційно називають Львівською Амазонією. Вас чекає дика природа, різноманітний ландшафт, піщані кручі, виходи камінних порід, що утворюють мініперекати», – поділився засновник та керівник проекту «Водні походи UA» Олександр Балема.

Зі слів чоловіка, складність маршруту – середня, стане в нагоді досвід сплавів, туризму та спорту. Каяки двомісні, тож рекомендований формат чоловік/жінка. Підходить і для дітей від 5 років з досвідченими батьками. Бажане спорядження: одяг по погоді, а також додатковий, бо ризик намочитись є завжди, бажано мати при собі дощовик, рукавиці та гумове взуття.

Програма передбачає виїзд зі Львова о 9:00. До 10:00 прибуття в кемп в центрі міста Великі Мости. Далі підготовка до старту, видача спорядження, інструктаж. Довжина маршруту – 14 км, тривалість 4-5 год. Буде кілька зупинок для відпочинку і релаксу з чудовими краєвидами. На фініші чекатиме бус. Виїзд до 18:00. Вартість сплаву – 600 грн. Трансфер зі Львова в 2 сторони коштує 200-250 грн – в залежності від наповненості буса.

Набір учасників здійснюється до 21:00 кожного четверга. Деталі по телефону 0676597747 щодня після 18:00.