Головна Право 1500 звернень від громадян опрацювала поліція Львівщини протягом доби

1500 звернень від громадян опрацювала поліція Львівщини протягом доби

Від початку російської агресії поліцейські Львівщини спільно з представниками інших служб та громадських формувань у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам весь перелік поліцейських послуг.

Оператори служби цілодобово приймають повідомлення від громадян.

Так, минулої доби 24 травня, таких повідомлень надійшло 1384. Усіх їх опрацювали. Правоохоронці виїжджали на виклики та надавали мешканцям допомогу.

«Ми дякуємо громадянам за пильність, співпрацю та нагадуємо: якщо ви помітили підозрілих осіб чи транспортний засіб або виявили потенційно вибухонебезпечний предмет, телефонуйте на оперативну лінію 102», – зазначають у Поліції Львівської області.

Також поліцейські закликають громадян дотримуватись правил воєнного стану, комендантської години та не ігнорувати сигнали оповіщення.

«У випадку прильоту ворожих ракет не розповсюджуйте фото та відеоматеріали про це у соціальних мережах – така інформація допомагає російським загарбникам. Будьте відповідальними»,- наголошують правоохоронці.