Головна Культура На Львівщині відбудеться ювілейний 25-й Форум видавців

На Львівщині відбудеться ювілейний 25-й Форум видавців

19-23 вересня відбудеться ювілейний 25-й Форум видавців у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи.

Відтак, сьогодні, 2 липня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась організаційна нарада з підготовки Міжнародного книжкового форуму видавців у Львові.

Упродовж 5-ти днів гості форуму зможуть відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги.

Події Форуму відбуватимуться не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста.

Фокусною темою цьогорічного Форуму видавців стане «Ринок свободи».

Також в межах 25 Форуму видавців відбудеться церемонія нагородження видавців 25 найкращих книжок «BFL Best Book Award».

У межах ювілейного Форуму відбудуться: Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання» та книжковий ярмарок.

Окрім того, планується, що відвідувачі Форуму видавців зможуть отримати знижки на відвідування музеїв та театрів міста Львова.

Загалом очікують участь у Форумі 250 видавництв з усіх областей України.

Нагадаємо, що відтепер Форум видавців перетворюється на BookForumLviv. Оновлена візуалізація -новий логотип символізує відкриту книгу, яка концептуально поєднує у собі чотири стихії: землю, вогонь, воду і повітря.