Головна Культура На Львівщині запрацював «Туристичний барометр Тустані»

На Львівщині запрацював «Туристичний барометр Тустані»

4 серпня офіційно відкрили перший проект «Туристичний барометр Тустані», котрий реалізовано в рамках конкурсу ініціатив карпатських місцевих громад. Відбулася дана подія в рамках VIII Фестивалю середньовічної української культури «Ту Стань! 2018».

Саме з ініціативи ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” Львівська обласна рада, Івано-Франківська обласна рада, Закарпатська обласна рада, Чернівецька обласна рада та обласні місцеві адміністрації 4 областей затвердили відповідні бюджети на проведення відкритого конкурсу, покликаного підтримати малі ініціативи (у сфері транскордонного співробіництва, популяризації та збереження історико-культурної та природньої спадщини і розвитку інформаційно-комунікаційних технологій) в Українських Карпатах. Зі 107 проектів переможцями стали 32 на загальну суму 9,1 млн. грн. Детальніше про результати – https://goo.gl/2wszj5.

«Тустань та Асоціацію сприяння розвитку молодіжного туризму вітаємо з першим реалізованим проектом в рамках конкурсу. Ми готові реалізовувати цю концепцію далі в рамках спільного проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Ми – зробимо разом наші Карпати кращими!», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Хто хоче знати, що показує цей барометр, – їдьте на Фестиваль «Тустань», що зараз триває в древньому Уричі на Львівщині», – саме так інтригуюче запросив Олександр Ганущин всіх охочих на Львівщину.

У свою чергу депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч зауважив, що Туристичний барометр стане своєрідним знаковим місцем для подорожуючих, фіксуючи кількість відвідувачів Тустані. «Туристичний барометр – це місток між давніми часами і сьогоденням», – привідкрив завісу таємничості він.

Нагадаємо, 3-5 серпня у с. Урич Сколівського району Львівської області триває VIII Фестиваль середньовічної української культури «Ту Стань! 2018» (Школа лицарства).

На гостей свята очікують лицарські поєдинки, кінні турніри, автентичні ремесла, ярмарок, квести, нічний штурм і лазерне дійство. Особлива увага цьогоріч буде присвячена дітям. Для них створять Дитячу Фортецю із забавами, танцями, постановками та іншими атракціями. Тут на юних відвідувачів чекають дитячий штурм фортеці, ігри, забави, танці, постановка казки.

Окрім того, на території фестивалю будуть й інші атракції для дітей: стрільби з луків та арбалетів, майстер-класи від ремісників, квест, археологічна пісочниця, катання на конях та захопливий світ Середньовіччя.

Організаторами заходу є: Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Сколівська міська рада, Сколівська державна адміністрація, Національний парк “Сколівські Бескиди”.